Wszystkie produkty
-
Jednorazowe ubranie ochronne
-
Jednorazowe kombinezony ochronne
-
Jednorazowy kombinezon ochronny
-
Jednorazowa suknia chirurgiczna
-
Włóknina SMS
-
Włóknina PP
-
Jednorazowa suknia izolacyjna
-
3 warstwowa jednorazowa maska na twarz
-
Jednorazowy fartuch laboratoryjny
-
Jednorazowe suknie kimono
-
Jednorazowa rolka na pościel
-
Jednorazowa czapka z siateczką do włosów
-
Jednorazowe pokrowce na buty
słowa kluczowe [ medical surgical mask ] mecz 272 Produkty.
Earloop Elastyczna jednorazowa 3-warstwowa maska z włókniny dla dorosłych 17,5 * 9,5 cm
| Typ: | Jednorazowe |
|---|---|
| Styl: | Gumka na ucho |
| Funkcja: | Oddychający, wygodny, przyjazny dla skóry |
Medyczna jednorazowa 3-warstwowa maska na twarz do codziennej ochrony w innym kolorze
| Materiał: | PP+M+PP |
|---|---|
| Rozmiar: | 17,5*9cm 14,5*9cm |
| Rodzaj: | Zaczep na ucho |
Chirurgiczna 3-warstwowa jednorazowa maska na twarz Wiele kolorów Dorosłe dzieci Rozmiar Earloop
| Nazwa: | Jednorazowa 3-warstwowa maska na twarz |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski różowy biały czarny lub niestandardowy |
| Materiał: | Włóknina PP+M+PP |
1,6M 2,4M Włóknina SMS, 45g SSMMS Medyczna tkanina Sms
| Materiał: | 100% SMS-ów |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ: | 1,6M, 2,1M, 2,4M, 3,2M lub niestandardowa szerokość |
| Waga: | 45gsm |
Elastyczna maska twarzy jednorazowa 3 plików materiał tkanin nienasycony
| Nazwa: | 3-warstwowa jednorazowa maska na twarz |
|---|---|
| Waga: | 25+25+25 Gsm/ 20+20+20/ Produkcja na zamówienie |
| Wielkość: | 17,5*9,5 cm dla dorosłych 14,5*7,5 cm dla dzieci |
17,5 * 9,5 cm 3-warstwowa jednorazowa maska na twarz dla dorosłych 14,5 * 7,5 cm dla dzieci
| Minimalne zamówienie: | 1000szt |
|---|---|
| Waga: | 25+25+25 g/m2 |
| Styl: | Gumka na ucho |
Jednorazowa włóknina SMS, 3-warstwowa suknia medyczna, 40–120 g/m2, niebieska
| Raport z testu produktu: | Wsparcie |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Surowiec na fartuch chirurgiczny, kombinezon, kombinezon szorujący, maskę itp. |
| Nazwa produktu: | Jednorazowa 3-warstwowa włóknina SMS |
40-90gsm SMS Włóknina, tkanina medyczna 3,2M dla przemysłu higienicznego
| MATERIAŁ: | 100% polipropylen SSMMS |
|---|---|
| Szerokość: | 3.2M lub cięcie |
| Waga: | 40-90gsm |
Medyczna niebieska włóknina SMS w rolce o gramaturze 0,5 mm i gramaturze 120 g/m2 od Xinyang YIhe
| Szerokość: | 1,6, 2,4, 3,2 m lub dostosowane |
|---|---|
| Grubość: | 0,5 mm |
| Kolor: | Medyczny błękit |
Medical Blue Non Woven Fabric Roll For Surgical Gown Isolation Gown
| Nazwa: | SMS Surowce nienasycone |
|---|---|
| Gram: | 20-100 g/m² |
| Szerokość: | 1,6, 2,4, 3,2 m lub dostosowane |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

