Wszystkie produkty
-
Jednorazowe ubranie ochronne
-
Jednorazowe kombinezony ochronne
-
Jednorazowy kombinezon ochronny
-
Jednorazowa suknia chirurgiczna
-
Włóknina SMS
-
Włóknina PP
-
Jednorazowa suknia izolacyjna
-
3 warstwowa jednorazowa maska na twarz
-
Jednorazowy fartuch laboratoryjny
-
Jednorazowe suknie kimono
-
Jednorazowa rolka na pościel
-
Jednorazowa czapka z siateczką do włosów
-
Jednorazowe pokrowce na buty
słowa kluczowe [ disposable surgical scrubs ] mecz 104 Produkty.
YIHE 3 Ply 14,5 * 9,5 cm Niebiesko-biała jednorazowa maska na twarz, chirurgiczna płaska maska na twarz dla dzieci
| Nieruchomości: | Materiały i akcesoria medyczne, salon kosmetyczny |
|---|---|
| Kolor: | Biały, zielony, niebieski |
| Materiał: | PP + meltblown + ucha lopp + drut nosowy |
97*144cm Jednorazowe noszenie spa 30g Biały Czarny niebieski do masażu miejsca
| Materiał: | włóknina spunbond |
|---|---|
| Kolor: | CZARNY LUB NIEBIESKI, CIEMNY NIEBIESKI |
| Płeć: | Dla obu płci |
Medyczna jednorazowa 3-warstwowa maska na twarz do codziennej ochrony w innym kolorze
| Materiał: | PP+M+PP |
|---|---|
| Rozmiar: | 17,5*9cm 14,5*9cm |
| Rodzaj: | Zaczep na ucho |
Jednorazowa nieprzepuszczalna suknia izolacyjna z tkaniną laminowaną PE
| Materiał: | Tkanina laminowana PP + PE |
|---|---|
| Waga: | 25-50 gsm |
| Kolor: | Niebieski Żółty Biały |
78g PP włóknina 130 cm Długość Jednorazowe szaty kimono do salonu piękności
| Kolor: | ciemnoniebieski, czarny |
|---|---|
| Posługiwać się: | Spa, salon, sauna |
| Rozmiar: | Długość 130 cm lub dostosowana |
Pyłoszczelna jednorazowa suknia izolacyjna z lekkim mankietem
| Początek: | Chiny |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały. |
| Rozmiar: | 117*137 |
SMS Materiał Jednorazowy płaszcz laboratoryjny Elastyczny PP 25gsm w innym kolorze
| Materiał: | PP SMS |
|---|---|
| Waga: | 25-50GSM |
| Kolor: | Biały, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy |
Kolorowa nieprzepuszczalna suknia izolacyjna z tkaniną laminowaną PP do chirurgii medycznej
| Materiał: | Laminowanie PP+PE |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Rozmiar: | S-3XL |
Badanie lekarskie Jednorazowe prześcieradło Rolka 45gsm Masaż kosmetyczny
| Materiał: | PP, SMS, PP + PE |
|---|---|
| Posługiwać się: | Dom, szpital, salon kosmetyczny, sala egzaminacyjna |
| Waga: | 20-45gsm |
Miękki jednorazowy fartuch laboratoryjny na guziki Biały zamek na rzep 50 g / m2 dla przemysłu bezpyłowego
| Materiał: | PP SMS |
|---|---|
| Waga: | 25-50 g/m2 |
| Kolor: | Biały, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

