Wszystkie produkty
-
Jednorazowe ubranie ochronne
-
Jednorazowe kombinezony ochronne
-
Jednorazowy kombinezon ochronny
-
Jednorazowa suknia chirurgiczna
-
Włóknina SMS
-
Włóknina PP
-
Jednorazowa suknia izolacyjna
-
3 warstwowa jednorazowa maska na twarz
-
Jednorazowy fartuch laboratoryjny
-
Jednorazowe suknie kimono
-
Jednorazowa rolka na pościel
-
Jednorazowa czapka z siateczką do włosów
-
Jednorazowe pokrowce na buty
słowa kluczowe [ disposable surgical scrubs ] mecz 104 Produkty.
Miękki jednorazowy fartuch laboratoryjny na guziki Biały zamek na rzep 50 g / m2 dla przemysłu bezpyłowego
| Materiał: | PP SMS |
|---|---|
| Waga: | 25-50 g/m2 |
| Kolor: | Biały, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy |
Jednorazowy fartuch laboratoryjny z włókniny 50 g / m2 PP / SMS Wizyta z dzianinowym mankietem
| Materiał: | PP SMS |
|---|---|
| Waga: | 25-50 g/m2 |
| Kolor: | Biały, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy |
Jednorazowe 18-calowe jednorazowe czapki z siateczki do włosów Bouffant Caps 10gsm Recykling polipropylenu
| Materiał: | recykling polipropylenu lub dziewiczego |
|---|---|
| Rozmiar: | 18'' |
| Waga: | 10GSM |
117 * 137 cm nietkana suknia izolacyjna, jednorazowa suknia z włókniny z dzianinowym mankietem
| Rozmiar: | 117*137/120*140 cm |
|---|---|
| Styl: | Suknia izolacyjna z długimi rękawami |
| Styl: | Elastyczny mankiet lub mankiet z dzianiny, krawat na szyi i |
Eo Gas Sterylny PP 25gsm Biała CE Jednorazowa suknia izolacyjna Szpitalna odzież ochronna
| Materiały: | PP.SMS.PP+PE |
|---|---|
| Kolor: | niebieski.biały.żółty.zielony |
| rozmiar: | 117*137/120*140 cm |
Zatwierdzenie OEM Jednorazowy kombinezon ochronny Elastyczny mankiet z mikroporowatą tkaniną
| Materiał: | Tkanina mikroporowata |
|---|---|
| Waga: | 50-65gsm |
| Kolor: | biały |
25-50gsm PP Jednorazowy fartuch laboratoryjny z dzianinowymi nadgarstkami, pojedynczy kołnierz
| Materiał: | PP SMS |
|---|---|
| Waga: | 25-50 g/m2 |
| Kolor: | Biały, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy |
100 gm tkaniny nienasycanej SMS antybakteryjnej do kombinezonu
| Gram: | 20-100 g/m² |
|---|---|
| Kolor: | Medyczny niebieski, zielony lub dostosowany |
| Waga: | 40-120 g/m² |
25 dni rozkładu żeglugi z SMS tkanina nienasycana 20-100gm jednorazowa
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Kolor: | Medyczny niebieski, zielony lub dostosowany |
| Kluczowe słowa: | Surowiec na fartuch chirurgiczny, kombinezon, kombinezon szorujący, maskę itp. |
SMS surowiec do szlafroku chirurgicznego, garnitur lub na zamówienie
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Waga: | 40-120 g/m² |
| świadectwo: | CE, ISO9001 |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

