Wszystkie produkty
-
Jednorazowe ubranie ochronne
-
Jednorazowe kombinezony ochronne
-
Jednorazowy kombinezon ochronny
-
Jednorazowa suknia chirurgiczna
-
Włóknina SMS
-
Włóknina PP
-
Jednorazowa suknia izolacyjna
-
3 warstwowa jednorazowa maska na twarz
-
Jednorazowy fartuch laboratoryjny
-
Jednorazowe suknie kimono
-
Jednorazowa rolka na pościel
-
Jednorazowa czapka z siateczką do włosów
-
Jednorazowe pokrowce na buty
słowa kluczowe [ disposable surgical scrubs ] mecz 104 Produkty.
SMS Roll Material Oddychająca szata medyczna Tkanina o 40-120 gm i szerokości 3,2 m
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Waga: | 40-120 g/m² |
| Kluczowe słowa: | Surowiec na fartuch chirurgiczny, kombinezon, kombinezon szorujący, maskę itp. |
20-100 gm Spunbond Meltblown Spunbond SMS Material dla ubrań ochronnych medycznych
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Certyfikat: | CE, ISO9001 |
| Materiał: | 100% materiału SMS |
40-120gm SMS tkanina nienasycana Doskonała wytrzymałość i trwałość dla szpitala
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Charakter: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
| Materiał: | 100% materiału SMS |
Wysokiej wytrzymałości SMS tkanina nienasycana 20-100 gm
| Szerokość: | 1,6, 2,4, 3,2 m lub dostosowane |
|---|---|
| Charakter: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
| Kolor: | Medyczny niebieski, zielony lub dostosowany |
40-120gm Spunbond Meltblown SMS tkanina nienasycana z 25-dniowym harmonogramem żeglugi
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Szerokość: | 1,6, 2,4, 3,2 m lub dostosowane |
| Kluczowe słowa: | Surowiec na fartuch chirurgiczny, kombinezon, kombinezon szorujący, maskę itp. |
Tkanina SMS Spunbond Meltblown o gramaturze 50 g / m2 z raportem z testu Szerokość maszyny 1,6 m 2 m 2,4 m 3,2 m
| Kolor: | Medyczny błękit |
|---|---|
| Waga: | 50GSM |
| Szerokość: | 1,6, 2,4, 3,2 m lub dostosowane |
Wysokiej jakości tkanina SMS Non Woven Gram 20-100gm Do stosowania w szpitalach i klinikach
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Certyfikat: | CE, ISO9001 |
| Waga: | 40-120 g/m² |
Zielony SMS Tkanina niewpletana z 25-dniowym harmonogramem żeglugi
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Waga: | 40-120 g/m² |
| Cechy: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
PP SMS tkanina nienasycana szata medyczna tkanina 1,6 m/2,4 m/3,2 m szerokość lub na zamówienie
| Nazwa: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Cechy: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
| Szerokość: | 1,6, 2,4, 3,2 m lub dostosowane |
Hydrofiliczne, antystatyczne, antybakteryjne, SMS, tkanina nienasycana, szerokość 1,6 m, 2,4 m, 3,2 m lub na zamówienie
| Kolor: | Medyczny niebieski, zielony lub dostosowany |
|---|---|
| Kluczowe słowa: | Surowiec na fartuch chirurgiczny, kombinezon, kombinezon szorujący, maskę itp. |
| Rozkład rejsów: | Około 25 dni |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

