Wszystkie produkty
-
Jednorazowe ubranie ochronne
-
Jednorazowe kombinezony ochronne
-
Jednorazowy kombinezon ochronny
-
Jednorazowa suknia chirurgiczna
-
Włóknina SMS
-
Włóknina PP
-
Jednorazowa suknia izolacyjna
-
3 warstwowa jednorazowa maska na twarz
-
Jednorazowy fartuch laboratoryjny
-
Jednorazowe suknie kimono
-
Jednorazowa rolka na pościel
-
Jednorazowa czapka z siateczką do włosów
-
Jednorazowe pokrowce na buty
słowa kluczowe [ disposable surgical scrubs ] mecz 104 Produkty.
Meltblown SMS Spunbond Włóknina 0,5 mm 100% polipropylen Vergin
| Szerokość maszyny: | 1,6 m, 2 m, 2,4 m, 3,2 m |
|---|---|
| Gram: | 20-100 g/m² |
| Faza produktu: | 7 dni |
Oddychająca antystatyczna tkanina SMS nienasycana do zastosowań medycznych
| Nazwa produktu: | Włóknina SMS |
|---|---|
| Charakter: | Oddychający, hydrofilowy, antystatyczny, antybakteryjny |
| Kolor: | Medyczny niebieski, zielony lub dostosowany |
Ochrona głowy Osłona na włosy Bouffant Cap Włóknina Podwójna elastyczna
| Materiały: | Tkanina PP SMS Spunlace |
|---|---|
| Rozmiar: | 18'' 21'' 24'' |
| Waga: | 9-30gsm |
Pełna włóknina wykonana z polipropylenu na pieluchy dla niemowląt i maskę na twarz itp.
| Materiał: | 100% polipropylen |
|---|---|
| Kolor: | niebieski zielony i dostosowany |
| Szerokość: | 1,6 m 2,4 m 3,2 m dostosowane |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

