Wszystkie produkty
-
Jednorazowe ubranie ochronne
-
Jednorazowe kombinezony ochronne
-
Jednorazowy kombinezon ochronny
-
Jednorazowa suknia chirurgiczna
-
Włóknina SMS
-
Włóknina PP
-
Jednorazowa suknia izolacyjna
-
3 warstwowa jednorazowa maska na twarz
-
Jednorazowy fartuch laboratoryjny
-
Jednorazowe suknie kimono
-
Jednorazowa rolka na pościel
-
Jednorazowa czapka z siateczką do włosów
-
Jednorazowe pokrowce na buty
słowa kluczowe [ disposable surgical scrubs ] mecz 104 Produkty.
100% materiał SMS tkanina nienasycana 40-120 gm 3,2 m
| Nazwa: | Włóknina SMS |
|---|---|
| Materiał: | 100% materiału SMS |
| Rozkład rejsów: | Około 25 dni |
Medyczna niebieska włóknina SMS w rolce o gramaturze 0,5 mm i gramaturze 120 g/m2 od Xinyang YIhe
| Szerokość: | 1,6, 2,4, 3,2 m lub dostosowane |
|---|---|
| Grubość: | 0,5 mm |
| Kolor: | Medyczny błękit |
25g 3-warstwowa maska medyczna Dental 17,5 x 9,5 cm dla dorosłych Zatwierdzenie ISO9001
| Kolor: | biały, zielony, niebieski, różowy, żółty |
|---|---|
| Materiał: | Włóknina + meltblown + Lopp do uszu + drut nosowy |
| Rodzaj: | Zaopatrzenie chirurgiczne, ogólne zaopatrzenie medyczne, wiązanie, medyczne, pętla na ucho |
Wodoodporna włóknina SMMS Antystatyczna suknia medyczna Surowiec
| Nazwa produktu: | Włóknina SMS |
|---|---|
| Materiał: | SMS SMMS SSMMS |
| Kolor: | można dostosować |
Wodoodporne rolki włókniny PP z polipropylenu Spunbond kolorowe dla dziecka Daiper
| Nazwa: | Włóknina PP |
|---|---|
| Materiał: | 100% polipropylen |
| Kolor: | Dostosowane |
Antybakteryjna włóknina PP z włókniny spunbond Hydrofilowa oddychająca do zastosowań medycznych
| Nazwa: | Włóknina PP |
|---|---|
| Materiał: | 100% polipropylen |
| Kolor: | Dostosowane |
Jednowarstwowa tkanina spunbound o gramaturze 260 g / m2 na maskę medyczną lub powiązane przedmioty
| Nazwa: | włóknina spunbond |
|---|---|
| Kolor: | biały, niebieski, żółty, różowy lub dostosowany |
| Charakter: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
Włóknina polipropylenowa 260gsm do pakowania medycznego antybakteryjnego 40/50/60g
| Nazwa: | włóknina spunbond |
|---|---|
| Kolor: | biały, niebieski, żółty, różowy lub dostosowany |
| Charakter: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
Niestandardowy SMS Meltblown Spunbond Oddychający Hydrofiliczny 0,5 mm 20-100 gm
| Szerokość: | 1,6, 2,4, 3,2 m lub dostosowane |
|---|---|
| Grubość: | 0,5 mm |
| Prasa hydrostatyczna: | 50-75 cmh2o |
Kolorowa 21-calowa, odporna na płyny, czepek pielęgniarki dla przemysłu spożywczego Spa Personal Care
| Rozmiar: | 18'' 21'' 24'' |
|---|---|
| Waga: | 30GSM,35GSM |
| Pakiet: | 10 sztuk / rolka, 10 rolek / woreczek foliowy, 10 woreczków foliowych / CTN |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

