Wszystkie produkty
-
Jednorazowe ubranie ochronne
-
Jednorazowe kombinezony ochronne
-
Jednorazowy kombinezon ochronny
-
Jednorazowa suknia chirurgiczna
-
Włóknina SMS
-
Włóknina PP
-
Jednorazowa suknia izolacyjna
-
3 warstwowa jednorazowa maska na twarz
-
Jednorazowy fartuch laboratoryjny
-
Jednorazowe suknie kimono
-
Jednorazowa rolka na pościel
-
Jednorazowa czapka z siateczką do włosów
-
Jednorazowe pokrowce na buty
słowa kluczowe [ disposable surgical scrubs ] mecz 104 Produkty.
Oddychająca tkanina SMS Non Woven do produkcji szlafroków chirurgicznych
| Materiał: | 100% materiału SMS |
|---|---|
| Charakter: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
| firma: | Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd. |
Jednorazowa tkanina SMS Non Woven z Ltd. Firma certyfikowana ISO9001
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| firma: | Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd. |
| Kolor: | Medyczny niebieski, zielony lub dostosowany |
Wielkie zakresy jednorazowych szat SMS 40-120 gm z dostosowaną szerokością
| Nazwa: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| Waga: | 40-120 g/m² |
| Kolor: | Medyczny niebieski, zielony lub dostosowany |
SMS Czapka medyczna lekarza z taśmą nietkany kaptur medyczny Medic chirurgiczne czapki odpowiednie dla lekarza szpitalnego
| Materiał: | 100% SMS LUB SMS |
|---|---|
| Rozmiar: | 62x13 cm i 64x14 cm |
| Rodzaj: | Produkcja maszynowa lub ręczna |
3.2m suknia SMS z tkaniny nienasytej 100gm z ISO9001 Hydrofilic Anti-Static
| Szerokość: | 1,6, 2,4, 3,2 m lub dostosowane |
|---|---|
| Gram: | 20-100 g/m² |
| Kolor: | Medyczny niebieski, zielony lub dostosowany |
Szpitalne mundury medyczne z włókniny z indywidualną ochroną ciała
| Bezpieczeństwo: | Przeciwporostowe, Antybakteryjne, Przeciwmgielne |
|---|---|
| Elastyczność: | Elastyczny pas, kostki i mankiety |
| komfort: | Miękkie i wygodne |
Dostosowany materiał SMS z szerokością 1,6 m 2,4 m 3,2 m
| Nazwa produktu: | Tkaniny jednorazowe SMS |
|---|---|
| świadectwo: | CE, ISO9001 |
| Firma: | Xinyang YIhe Non-woven Co., Ltd. |
3.2m szerokość SMS Tkanina niewłókna One Stop Tkanina szlafroku medycznego
| Kluczowe słowa: | Surowiec na fartuch chirurgiczny, kombinezon, kombinezon szorujący, maskę itp. |
|---|---|
| świadectwo: | CE, ISO9001 |
| Charakter: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
Blue Spunbond Meltblown SMS Tkanina nienasycana 40 gm Wysoka wytrzymałość
| Waga: | 40-120 g/m² |
|---|---|
| świadectwo: | CE, ISO9001 |
| Charakter: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
Ltd Oddychająca tkanina SMS Spunbond Meltblown Hydrofilowa, antystatyczna, antybakteryjna
| Charakter: | oddychająca hydrofilowa antystatyczna antybakteryjna |
|---|---|
| Rozkład rejsów: | Około 25 dni |
| Waga: | 50GSM |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

